iskeletor.com - Forum - Powered by vBulletin

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Şu an Lig'de Bu Hafta kategorisindeki süpeR Lig puaN duRumu isimli konuyu okuyorsunuz.
  1. #1
    badgiRL
    Misafir

    Standart süpeR Lig puaN duRumu

    1Fenerbahçe21135344
    2Galatasaray21107437
    3Beşiktaş21106536
    4Kayserispor2197534
    5Gençlerbirliği21103833
    6Konyaspor2187631
    7Sivasspor2194831
    8V.Manisaspor2185829
    9Bursaspor2185829
    10Trabzonspor2176827
    11Gaziantepspor2176827
    12Ankaraspor21511526
    13Ankaragücü2168726
    14Antalyaspor2168726
    15Ç.Rizespor21731124
    16Denizlispor21471019
    17Sakaryaspor21371116
    18K.Erciyesspor21371116
    Konu Admin tarafından (02-22-2007 Saat 19:34 ) değiştirilmiştir.

  2. #2
    bjk the_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Aug 2006
    Yaş
    29
    Mesajlar
    843
    Konular
    259
    İtibar Gücü
    24

    Standart

    :D keşke alt alta yazmayı deneseydin ama saol yinede:D şimdi durum bu ama sene sonu fb kesinlikle şampiyon olamayacak buraya yazıyorm sonra melih demişti dersiniz:D 100. yılında şampiyon olan tek takım biziz

  3. #3
    Administratör Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik tarihi
    Aug 2006
    Yer
    iskeletor.com
    Mesajlar
    4.418
    Konular
    2351
    İtibar Gücü
    10

    Standart

    ok yaptım :)
    Admin ;)

  4. #4
    badgiRL
    Misafir

    Standart

    yhaa bn onu yapçaktım pardon yhaaaaa kalmış öleee saol luciferrrr abi :D

Benzer Konular

  1. Güreş İle İlgili Bilgiler...
    Yazan iskeletor, kategori Diğer Branşlar
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj: 02-06-2007, 04:37
  2. En`ler ve İlk`ler
    Yazan Admin, kategori GALATASARAY
    Cevaplar: 5
    Son Mesaj: 01-24-2007, 12:06
  3. Nasıl bir çiftsiniz ?
    Yazan .:g£n£t!k:., kategori Kadının Dünyası
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj: 01-18-2007, 22:31
  4. İstanbul: 3 Büyüklerin Saltanatı Sallanıyor
    Yazan badgiRL, kategori Dünya'da Spor
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj: 01-05-2007, 16:36
  5. Süper bilgisayar nedir, ne işe yarar?
    Yazan rcn_kdnz, kategori Bilim ve Teknolojiden Haberler
    Cevaplar: 2
    Son Mesaj: 08-07-2006, 23:52

Yer imleri

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •