iskeletor.com - Forum - Powered by vBulletin

Cevap Ver

Konuya Cevap Gönder: Türkiye için ucuz windows

Sizin Mesaj

iskeletor. (.)dan sonra gelecek 3 harf nedir?

 

Send Trackbacks to (Separate multiple URLs with spaces)

Konunun başında Sembol kullanmak için aşağıdaki Listeden bir Sembol seçiniz

Ek Seçenekler

 • www.site-adresi.com verildiğin [URL]http://www.site-adresi.com[/URL] haline dönecektir.

Konuya ait Cevaplar (Yeniler yukarda)

 • 02-06-2007
  cruel
  hmm inşallah......
 • 01-11-2007
  Sir_NighT

  Türkiye için ucuz windows

  Microsoft'un geçtiğimiz yıl duyurduğu ucuz işletim sistemi Windows XP Starter Edition'un Türkçe ve Arapça dilleriyle Mısır ve Türkiye pazarına da gireceği açıklandı.

  Microsoft'un geçtiğimiz yıl duyurduğu ucuz işletim sistemi Windows XP Starter Edition'un Türkçe ve Arapça dilleriyle Mısır ve Türkiye pazarına da gireceği açıklandı. Geçtiğimiz yıl duyurusu yapılan bu işletim sistemi ilk önce Tayland, Malezya ve Endonezya’da pilot çalışmalarla başlamış daha sonra Çin, Rusya ve Brezilya pazarları için hazırlanmıştı. Halen ürün 9 dilde 32 ülkeye yaygınlaştırılmış olarak satışa sunuluyor.

  Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Damgacıoğlu'ndan edindiğimiz bilgiye göre Microsoft Türkiye Türkçe dil desteğinin hazır hale geldiği ürünü hızlı bir şekilde Türkiye pazarına sunmaya hazırlanıyor. Ancak ürününü fiyatlandırması ve zamanlaması konusunda ise net bir açıklama yapılması için erken olduğunu belirtiliyor.

  ABD ve Avrupa dışında PC penetrasyonu düşük ülkelerde yaygınlaştırılılması düşünülen Windows XP Starter Edition'ın Mısır'da devlet kanalıyla dağıtılması planlanıyor. Mısır Telekom İletişim Bakanı Dr. Tare Kamel yaptığı açıklamada Mısır Hükümeti'nin "Her Eve bir Bilgisayar" hedefini gerçekleştirmek için bu ürünün ciddi bir alternatif olacağını belirtiyor.

  ABD’deki her 100 Microsoft Windows işletim sisteminden 22’si korsan olarak kullanılırken Türkiye'de ise her 100 Windows işletim sisteminden yüzde 40’ı korsan olarak kullanılıyor.

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •